Середа
22.05.2019
06:21
Ви увійшли як Гість
Група "Гости"Вітаю Вас Гість
RSS
                          Головна Мій профіль Реєстрація ВихідВхід
Психологічна служба »
Меню сайту

Корисні сайти

Тиц,пр

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
[ Повний список ]

Психологічна служба – необхідний компонент освіти, який забезпечує її розвивальні можливості, розвиток особистісного, інтелектуального та професійного потенціалу соціума. Найважливішими умовами ефективності роботи служби є правильне розуміння психологом, соціальним педагогом та педагогічними працівниками суті їх професійної взаємодії в єдиній системі освіти і виховання, взаємодоповнюваність позицій психолога, соціального педагога та педагогічного працівника в підході до учня, у вирішенні проблем навчально-виховного закладу.

Завдання психологічної служби:
1. Сприяння повноцінному особистісному та інтелектуальному розвитку дітей на кожному віковому етапі.
2. Створення умов для формування у дітей мотивацій до самовиховання і саморозвитку.
3. Забезпечення індивідуального підходу до кожної дитини на основі її психолого - педагогічного вивчення.
4. Профілактика та корекція інтелектуального та особистісного розвитку дитини.

Основні напрямки роботи:
1. Психологічний супровід розвитку учнів протягом усього навчально - виховного процесу.
2. Консультативно - методична допомога всім учасникам навчально - виховного процесу з питань навчання та виховання.
3. Просвітницька робота з метою підвищення психологічної культури в навчальних закладах та сім'ї.

Основні напрями науково-дослідної і науково-методичної роботи практичного психолога та соціального педагога:
1. Робота з дітьми:
– адаптація до умов навчального закладу та особливостей навчально-виховного процесу;
– вивчення психологічних особливостей дитини/колективу;
– корекція та розвиток індивідуально-психологічних особливостей;
– профілактика та подолання асоціальних проявів в поведінці дітей, негативних явищ в учнівському середовищі;
– формування життєвої компетентності, здорового способу життя.
2. Робота з педагогічними працівниками:
- психологічна просвіта/консультування з актуальних питань навчально-виховного процесу, особистісної сфери;
- психологічний супровід функціонування дитячого/педагогічного колективу на різних етапах його існування;
- вивчення особливостей педагогічної діяльності;
- технології психологічного супроводу педагогів під час атестації.
3. Робота з батьками:
- психологічна просвіта/консультування з питань розвитку та особливостей особистості у різних вікових періодах;
- вивчення особливостей умов сімейного виховання, мікроклімату.
4. Формування психологічної компетентності всіх учасників навчально-виховного процесу.
5. Психологічний супровід навчально-виховного процесу в умовах інклюзивної освіти (за суб’єктами: - діти, - батьки, - педагогічні працівники).
6. Психологічний супровід профільного, допрофільного навчання та випускників під час зовнішнього незалежного оцінювання.
7. Психологізація навчання та технології створення комфортного освітнього середовища в навчальному закладі.

  Скринька довіри

     

E-mail отправителя *:
Тема письма:
Текст сообщения *:

                                                                  

Інспектор

Новоград-Волинського відділу поліції  Головного Управління Національної поліції в Житомирській області   капітан поліції

 

                                                                                                

                                       

                                                                                               Ткачук Ганна Костянтинівна

Контактний телефон 0938312367

Контактні телефони чергової

частини 102, 52225

Електронна адреса «kmsn@kmsn.zito.ua

Адреса: м. Новоград-Волинський

вул. Івана Франка 3-А

каб. № 17, 18

 

Кримінальна міліція у справах дітей Новоград-Волинського МВ УМВС України в Житомирській області з профілактичною метою звертається до всіх батьків та учнів загальноосвітніх навчальних закладів  м. Новоград-Волинський

та Новоград-Волинського району !

Шановні батьки!

Давайте не будемо ухилятися від виконання тих обов’язків, які Ви самі на себе взяли народивши дитину, та які на Вас покладені законодавством України як батьків.

Батьки – це посада, яка потребує нескінченного терпіння, щоб її виконувати.

Останнім часом багато батьків займають таку позицію, що коли їх дитина почала відвідувати дошкільний навчальний заклад чи школу, то вони не зобов’язані займатися вихованням та навчанням своїх дітей, головне вдягнути та нагодувати і відправити дитину до дошкільного закладу чи школи, а вже там зобов’язані навчати та виховувати дитину, нажаль практика показує, що у вихованні дошкільні навчальні заклади та школа лише підтримують та удосконалюють те, що закладають батьки. Без належного батьківського виховання та навчання, вихователям та вчителям важко поставити дитину на шлях правильної поведінки, яка в першу чергу вибудовується батьками з народження дитини і надалі протягом всього часу до її повноліття.

Діти у свою чергу хочуть, щоб батьки з ними спілкувалися та навчали, проводили з ними як найбільше часу, надавали їм поради, цікавилися їх досягненнями та поразками, навчали їх як їм вести себе в тій чи іншій ситуації, до кого звернутися з проблемами, щоб вчасно їх вирішити та вжити заходів реагування надалі. Діти у більшості випадків не діляться своїми проблемами, що призводить до того, що діти закриваються у собі, стають емоційно невпевненими, не відчувають батьківського піклування про них.

Батьки зобов’язані знати коло знайомих та друзів своїх дітей, володіти інформацією щодо місця їх проживання, які відносини у сім’ях знайомих та друзів, знати їх контактні телефони. Особливу увагу звертайте на те, щоб Ваші діти після 22.00 години до 6.00 години ранку не  перебували в закладах, у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, на вулицях міста чи району без Вашого супроводу. У місті та районі здійснюються профілактичні рейди, і у разі виявлення дітей без супроводу батьків, на батьків таких дітей складається адміністративний протокол  за ст. 184 КУпАП Не виконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

Контролюйте поведінку своїх дітей та здійснюйте за ними належний нагляд, не виконання цих обов’язків призводить до вчинення дітьми ряду адміністративних правопорушень, таких як куріння тютюнових виробів та вживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв у заборонених місяцях, поява в громадських місцях у п’яному вигляді, до висловлювання нецензурною лайкою, чіплянням до інших громадян та інше, що тягне за собою відповідальність як дітей у віці 16 років та їх батьків, а тим хто вчинив правопорушення у віці до 16 років -  батьків - за ч. 3 ст. 184 КУпАП, а також призводить і до вчинення  ряду кримінальних правопорушень неповнолітніми. Якщо ж діти вчинили кримінальні правопорушення та не досягли віку з якого наступає кримінальна відповідальність, у такому разі притягуються до відповідальності батьки за ч. 4 ст. 184 КУпАП.

Хотілось би, щоб наші діти вели здоровий спосіб життя, і Ви батьки як ніхто відповідальні за це.  Пам’ятайте - Ви маєте бути найкращим прикладом для своїх дітей, бо діти люблять своїх батьків такими які вони є, не розмежовуючи Вас на добрих і поганих, і вчиняють саме так, який приклад побачили від батьків, і як їх батьки навчають.

Діти – це той діамант, який потребує кропіткої оправи та роботи над ними, щоб отримати бажаний результат.

Поведінка дітей - це віддзеркалення поведінки самих батьків…

Шановні діти!

Кримінальна міліція у справах дітей звертається і до Вас та просить не вчиняти будь-яких адміністративних правопорушень, таких як куріння тютюнових виробів, вживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв, що заборонено для вживання неповнолітнім до досягнення ними 18-ти річного віку, у заборонених місцях, що шкодить Вашому здоров»ю і розвитку, а в подальшому здоров»ю та розвитку Ваших майбутніх дітей, висловлювання нецензурною лайкою, чіплянням до інших громадян та інше, за які наступає адміністративна відповідальність для Вас та Ваших батьків. Вживання пива, алкогольних та слабоалкогольних напоїв досить часто призводить до вчинення ряду кримінальних правопорушень, за які наступає кримінальна відповідальність для Вас, а для батьків матеріальна. Забороняється неповнолітнім з 22.00 години до 6.00 години перебувати в закладах у яких проводиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування, на вулицях міста чи району без супроводу батьків, а тому не допускайте цих порушень.

Шановні батьки та діти!

Давайте будемо законослухняними громадянами міста та району, давайте розпочнемо з себе будувати своє сучасне європейське майбутнє, з повагою ставитися до себе та інших, цінувати працю інших.

 

З повагою

Кримінальна міліція у справах дітей

Новоград-Волинського МВ УМВС

України в Житомирській області

 

 

 

 

 

 

 

сайти шкіл району

Тестування
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання Погода в Новоград-Волинському